Kayseri Yerli İnşaat

Talas Çatı Ustası

Talas çatı, profesyonel olarak yapıldıklarında hem binaların kullanım ömrünü artırır hem de estetik görünüm kazanmalarını sağlar. Yerli İnşaat olarak deneyimli çatı ustası ekibimizle ve yüksek kalitedeki malzemeleri kullanarak çatılarınızı inşa ediyor, eskiyen çatılarınızın onarımını gerçekleştiriyoruz. Kayser Talas ilçesindeki çatı yapımı ve diğer inşaat işlerinize uygun fiyatlı, profesyonel çözümler üretiyoruz.

Çatılar; iskelet, çatı kaplaması, yalıtım ve su tahliyesi sistemlerinden meydana gelirler. İlk bakışta yapılmasının son derece kolay olduğu düşünülse de, ciddi anlamda deneyim ve uzmanlık gerektirir. Yapının üst kısmının tamamen kapatılması, su almaması için baca diplerinden diğer alanlara kadar her detayı hesaplanması gerekir. Talas çatı yapımında ve onarımında, mutlaka kaliteli malzemeler kullanılmalıdır.

İskelet veya taşıyıcı sistem olarak ifade edilen kerestelerden meydana gelen yapı, çatıların en önemli bölümüdür. Bu bölümün özenli bir şekilde ve uzman personeller tarafından yapılması gerekir. Kereste kalınlıkları, kerestelerin monte edilme aralıkları, çatının büyüklüğüne ve kullanılacak kaplama malzemesine göre belirlenmelidir. En ufak bir su sızıntısının olmaması için gerekli her adımın özenli şekilde yapılması çok önemlidir.

Çatılar, genellikle yaz aylarında veya yağmursuz günlerde yapılır. Yapımı yapan ekip profesyonel olmadığında ve karşınızda kurumsal bir muhatap bulamadığınızda, çatı yapımından sonra ortaya çıkan sorunlar için ekstra harcama yapmanız gerekir. Yerli İnşaat, kurumsal yapısı ve garantili hizmeti ile böyle bir sorun yaşamanıza izin vermez.

Profesyonel Talas Çatı Hizmetleri

Çatıların inşasının her aşamasında bu alanda deneyimli kişilerde oluşan bir ekiple hizmetlerimizi veriyoruz. Deneyimli çatı ustası ekibimiz, sahip olduğu uzmanlığı sizler için kullanıyor ve profesyonel bir sonuç almanızı sağlıyor. Ayrıca işi zamanında teslim ediyor ve sonrasında da destek veriyoruz. İşi teslim etmeden önce gerekli kontrolleri yapıyor, yapmış olduğumuz iş hakkında gerekli bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Talas çatı yapımı konusundaki ihtiyaçlarınızın profesyonel bir yaklaşımla çözülmesini ve çatılarınızın uzman ekipler tarafından kısa sürede yapılmasını istemez misiniz? Çatı yapımı ve onarımı ile diğer inşaat işlerinizde size özel çözümler sunuyor ve çok özel fiyat avantajlarından yararlanmanızı sağlıyoruz. Bu konuda detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top