Kayseri Yerli İnşaat

Tomarza Çatı Ustası

Tomarza çatı, taşıyıcı ve kaplama bölümünden oluşan, binaları dış etkilerden koruyan ve bunu yaparken yapılara estetik bir görünüm kazandıran bölümdür. Rüzgar, yağmur ve kar gibi hava olaylarına karşı koruma sağlayan çatılar, aynı zamanda havadaki toz ve diğer tortulara karşı da adeta set olur.

Profesyonel olarak yapıldıklarında ve işlevlerini tam olarak yerine getirdiklerinde, yapıların kullanım ömürlerini uzatırlar ve dayanıklılıklarını korumalarını sağlarlar. Tomarzada çatı yapımı, işte tüm bu nedenlerden dolayı profesyonellik gerektir ve sadece bu alanda deneyimli ve uzman olanlar kişiler tarafından inşa edilebilir.

Yerli İnşaat olarak 2004 yılından itibaren Kayseri Tomarza ilçesinde hizmet veriyor ve çatı inşası konusundaki beklentilerinize profesyonel çözümler üretiyoruz. Kurumsal yapıda olan firmamız, kaliteli işçilikle sunmuş olduğu garanti hizmet sayesinde beklentilerinizi yüksek seviyede karşılıyor. Zamanında teslimat, kaliteli malzeme kullanımı, iş teslimi öncesinde detaylı kontrol gibi niteliklere sahip bu hizmet sayesinde uzun ömürlü çatılara ve binalara sahip olabilirsiniz.

Profesyonel Tomarza Çatı Hizmetleri

Çatıların yapılması için ilk olarak taşıyıcı bölümün planlanması gerekir. Taşıyıcı bölüm, sağlam ve doğru şekilde inşa edildiğinde üzerindeki yükü sorunsuz olarak taşıyacağı gibi korumayı da etkili olarak sağlayacaktır. Tomarza çati yapımındaki bir diğer aşama ise çatı kaplaması olup, yağan yağmur ve karın yapıya sızmamasını sağlar. Böylece bina içerisindeki boyaların kavlaması, sıvaların dökülmesi gibi olaylar yaşanmaz.

Çatıların temel hedefi, yağmur ve kar gibi atmosferik olaylardan kaynaklı suların binanın içine girmesini engellemek ve bu suları bina üzerinden tahliye etmektir. Bunun için oluk sistemleri kullanılır. Su tahliye araçları olarak da bilinen bu sistemlerin hassas ölçümler ile kurulması ve göllenmeye neden olmadan suları tahliye etmesi çok önemlidir. Bu ise ancak doğru şekilde inşa edilen bir çatı ile mümkündür.

Firma olarak uzun zamandır profesyonel bir anlayışla vermiş olduğumuz Tomarza çati hizmetleri, ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayacaktır. Uluslararası kalite standartlarında olan söz konusu hizmetlerimiz garantilidir. Deneyimli çatı ustaları ile verilen hizmetlerimizden yararlanmak veya diğer inşaat işleriniz için bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Scroll to Top