Kayseri Yerli İnşaat

İncesu Kalıp Ustası

İncesu kalıp; kolon, kiriş ve perde gibi yapı elemanlarının yapımında kullanılır. Bu yapı elemanlarının demirleri bağlandıktan sonra kalıplar hazırlanır ve kalıpların içerisine beton dökülerek yapı elemanları oluşturulur. Tamamı profesyonellik gerektiren bir süreçtir.

Konut, endüstriyel alan veya ticari yapıların inşasında kullanılan kalıplar, en önemli ekipmanlardan biridir. Bu ekipmanları kullanan kalıp ustası da yine kritik öneme sahip çalışanlardandır. Deneyimli bir kalıp ustası ve yüksek kalitedeki kalıplar sayesinde yüksek dayanıklılıkta ve uzun ömürlü sonuçlar elde edilmektedir.

Yerli İnşaat olarak 2004 yılından beri bu alanda faaliyet gösteriyor, kaliteyi her zaman ön plana alıyor ve işlerimizi buna göre yapıyoruz. Su basman, kolon, kiriş, perde, döşeme gibi alanların kalıplarını hazırlıyor, betonları dökerek kalıpların içerisine homojen olarak yayılmasını sağlıyoruz. Kuruma süresinin sonunda kalıpları özenli bir şekilde çıkarıyor ve mükemmel sonuçlar elde ediyoruz.

Kayseri İncesu ilçesinde faaliyet gösteren firmamız, kaliteli işçiliği ve zamanında teslimatı garanti etmektedir. Bölgedeki garanti iş yapan nadir firmalardandır. Siz de herhangi bir gecikme ve kalitesizlik sorunu yaşamak istemiyorsanız, bizi tercih edebilirsiniz.

Yerli İnşaat Farkı: İncesu Kalıp

Kalıpçılık, uzmanlık ve deneyim gerektiren bir iştir. Bu iş büyük oranda açık havada yapılır ve mükemmel sonuçların alınabilmesi için her işlemde hava şartlarının dikkate alınması gerekir. Aksi takdirde betonun kalitesinde düşüş meydana gelecektir.

Firma olarak açık havada yapmış olduğumuz tüm işlerimizde hava şartlarını da dikkate alıyor ve planlamalarımızı buna göre yapıyoruz. Nem, sıcaklık, yağış ve rüzgar gibi etkenlerin tamamını hesaplamalarımıza katıyoruz. Bu sayede çok uzun yıllardır kaliteli sonuçlar elde ediyor ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

İncesu kalıp için temelde ahşap malzemeler kullanılır. Ancak bu noktada metal ve plastik gibi farklı seçenekler de vardır. Hazırlamış olduğumuz kalıplarda, yüksek hassasiyette ölçümler yapıyor, bunları yaparken teknolojiden yararlanıyoruz. Böylece en küçük bir hataya yer vermeden betonları sorunsuz olarak çıkarıyoruz.

Kayseri İncesu kalıp ihtiyaçlarınızda size özel çözümler üreten firmamızla istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. İşin teslim zamanı, fiyatı ve diğer detayları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Scroll to Top