Kayseri Yerli İnşaat

Felahiye Kalıp Ustası

Felahiye kalıp, beton dökerek yapı elemanlarını inşa etmek için kullanılan malzemelerdir. Konut, ticari ve endüstriyel yapıların inşasında yoğun olarak kullanılan kalıplar, yapılardaki taşıyıcı elemanların yapımında kullanılır.

Güvenilir, yüksek kaliteli, sağlam ve dayanıklı elemanlar için kalıpların profesyonel şekilde hazırlanması ve beton dökme sürecinden sonra da profesyonel şekilde betondan ayrılması gerekir. Bu şekilde inşaat kalıp sistemleri ile inşa edilen taşıyıcı yapılar, uzun ömürlü olmaktadır.

Yerli İnşaat olarak 2004 yılında başladığımız yolculuğumuza, kaliteden ödün vermeden devam ediyoruz. Garantili hizmet veriyor ve teslim zamanında en ufak bir sapma meydana gelmesine müsaade etmiyoruz. Deneyimli ustalarımızın kaliteli işçiliği ve yüksek malzeme kalitesi ile beklenti ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek sonuçlar üretiyoruz.

Kayseri Felahiye ilçesindeki kalıp işlerinizde, size özel çözümler üretiyoruz. Kolon, kiriş, perde ve döşeme kalıplarını milimetrik hesaplama yaparak hazırlıyoruz. En küçük bir sızıntıya izin vermiyor ve temiz ahşap kalıplar kullanıyoruz. Böylece dökülen betonun yapısı bozulmadan kurumasını sağlıyor ve düzgün yapılar elde ediyoruz.

Felahiye Kalıp: Uluslararası Standartta Kalite

Felahiye kalıp ihtiyaçlarınızın ne kadar önemli olduğunu biliyor ve sürecin başından sonuna kadar bu bilinçle hareket ediyoruz. Profesyonel ekibimizle süreci yönetiyoruz. Henüz işe başlamadan bütün süreci planlıyor ve hangi gün, hangi aşamada olacağımızı, işin ne zaman biteceğini ayrıntılı olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Kalıpları hazırlarken ahşap malzemeler kullanıyoruz. Sızdırmazlık sağlayacak şekilde gerekli önlemleri alıyor ve su emme oranı düşük ahşaplar sayesinde en iyi sonucu elde ediyoruz. Üstelik ahşap malzemeler ile kaliteli sonuçlar alırken, maliyetleri ise minimize ediyor ve en uygun fiyat bu işleri yaptırmanızı sağlıyoruz.

Felahiye kalıp ustası, yapılan işin ne kadar kaliteli olacağını belirleyen önemli unsurlardandır. Ustalarımız, uzun zamandır bu işi yapıyor. Kalıpçılık denildiğinde Kayseri’de akla gelecek ilk isimleri firmamız bünyesinde bulunduruyoruz. Bu sayede kaliteli işçilik ve garantili hizmet sunuyoruz.

İnşaat projelerinizdeki Felahiye kalıp işleriniz için bizimle irtibata geçebilir, teslim süresi ve fiyat konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. 20 yıllık deneyimden ve bilgi birikiminden yararlanmak için siz de Yerli İnşaat’ı tercih edebilirsiniz.

Scroll to Top