Kayseri Yerli İnşaat

Develi Kalıp Ustası

Develi Kalıp Ustası, binalardaki en önemli unsur olan yapı elemanlarının inşasında kullanılır. Kalıplar ile kolon, kiriş, döşeme ve perde gibi taşıyıcı elemanlar yapılır. Binanın kaba inşaatı olarak isimlendirilen bu yapı elemanları, binadaki yükü çeker.

Develi Kalıp
Develi Kalıp

Kalıp kullanılarak yapılan yapı elemanları, binaların sağlamlıkları ile direkt olarak ilgilidir. Bunlar projeye ve deprem yönetmeliğine uygun bir şekilde yapıldığında, bina son derece sağlam olur. Yerli İnşaat olarak işte tüm bu süreçleri profesyonel olarak yönetiyor ve hazırladığımız kalıplar ile uluslararası kalite standartlarında binalara sahip olmanızı sağlıyoruz.

2004 yılından itibaren, kaliteden ödün vermeden hizmetlerimize devam ediyor, sizlerin beklentilerini karşılayabilmek için yüksek kalitedeki işçiliği, en uygun fiyat garantisi ile veriyoruz. Develi kalıp Ustası işlerinizi, alanında deneyimli ustalara vermek ve zamanında, sorunsuz bir şekilde teslim almak için bizi tercih edebilirisiniz.

Develi Kalıp: Zamanında Teslimat

İnşaat yapımı, ciddi planlama gerektiren bir süreçtir. Bu süreçte demirciler, kalıpçılar, tesisatçılar, sıvacılar, boyacılar birbirini izleyerek işlerini yapar. İnşaata giren usta gruplarından birinde meydana gelecek gecikme, diğerlerini de etkiler.

Firma olarak bu alandaki zaman hassasiyetini biliyor ve tüm planlamamızı ona göre yapıyoruz. Zamanlamada sorun çıkmaması için yeterli sayıda usta ve yeterli miktardaki ekipmanları kullanıyoruz. Böylece sizlere söz verdiğimiz tarihte ve saatte, işi teslim ediyoruz. Firmamız, aldığı tüm işlerde zamanında teslimatı garanti etmektedir.

Develi kalıp hazırlama sürecinde, betonun yapısının ve kuruma süresinin dikkate alınması gerekir. Kalıba dökülen beton tam olarak kurumadan kalıptan ayrılmaz. Ayrıca betonun kalıptan sorunsuz olarak ayrılması için kalıp yağı gibi özel maddeler kullanılır. Bu maddeler, betonun yapısına zarar vermeden, kırılmadan kalıptan ayrılmasını sağlar.

Alanında uzman ve deneyimli Develi kalıp ustalarımızın kaliteli işçiliği, garantili hizmet anlayışımız ve zamanında teslimat konusundaki hassasiyetimize olarak uygun fiyat avantajı da sunuyoruz. İşimizi yaparken kaliteden ödün vermiyor, en kaliteli malzemeleri kullanıyor, işimizin arkasında durarak yaptığımız işe garanti veriyoruz. Bunlara ek olarak uygun fiyat avantajı sağlıyoruz.

Yerli İnşaat, sahip olduğu deneyim ve uzmanlık ile size özel çözümler sunar. Bizden teklif almadan Develi kalıp işlerinizi farklı firmalara veya ustalara vermeyiniz.

Scroll to Top