Kayseri Yerli İnşaat

Özvatan Çatı Ustası

Özvatan çatı, yapılardaki en önemli bölümlerden biri olup, hem yapıları dış etkenlerden korur hem de yapılara estetik bir görünüm katar. Kolon, kiriş ve döşeme gibi taşıyıcı elemanların içerisindeki demirler, çatıların görevini yerine getirmemesi nedeniyle zaman içerisinde korozyona uğrar. Bu ise yapılan ömürlerini kısaltır ve telafisi imkansız sonuçlar doğurur.

Yerli İnşaat olarak çatıların ne kadar önemli yapı elemanları olduğunu biliyor, aldığımız işlerin sadece bir iş değil, aynı zamanda ciddi bir sorumluluk olduğunun fark ediyoruz. Tüm işlerimizi bu bilinçle yapıyor, her zaman en kaliteli malzemeyi kullanıyor, kaliteli işçilikten yararlanıyor ve hiçbir zaman kaliteden ödün vermiyoruz.

2004 yılından beri bu alandaki hizmetlerimizde %100 müşteri memnuniyeti sağlamamız, işimizi ne kadar iyi yaptığımızın en önemli işaretidir. Kayseri Özvatan ilçesindeki en deneyimli ve en tanınan çatı ustası ekibi ile hizmetlerimizi veriyor, garantili hizmet sunuyor ve teslimatı zamanında yapıyoruz. En ufak bir gecikmenin yaşanmasına izin vermiyoruz.

Yerli İnşaat: Kaliteli Özvatan Çatı

Özvatan çatı, kendi içerisinde farklı bölümlerden meydana gelir. İskelet (taşıyıcı kısım), çatı kaplama, yalıtım ve su tahliye sistemi gibi bölümler, çatının işlevini tam olarak yerine getirmesi için büyük bir öneme sahiptir.

Söz konusu sistemler ile kar ve yağmur suları çatıda kalmaz ve direkt tahliye edilir. Göllenme ve sızma gibi durumlar kesinlikle yaşanmaz. Yalıtım sistemleri ile ısı ve ses yalıtımı yapılır. Özellikle kış aylarında binanın ısınması için daha az yakıt tüketilmesi bu şekilde sağlanır.

Çatıların birçok önemli yararı vardır. Bunların tamamı, yapıların kullanım ömürlerinin uzamasını sağlar. Kalite standartlarına uygun olarak inşa edilen çatılar, yapılar için çok önemlidir. Bundan dolayı çatı yapımı sırasında profesyonel bir yaklaşımın benimsenmesi gerekir. Ayrıca işlevlerini kaybeden çatıların zaman kaybedilmeden yenilenmesi, onarılması gerekmektedir. Aksi durumda çatıdaki sorun sadece çatıyı değil, bütün yapıyı olumsuz olarak etkiler.

Özvatan çatı konusundaki ihtiyaçlarınıza ve işlerinize profesyonel çözümler üreten firmamız, yüksek kalitedeki işçiliği uygun fiyat avantajı ile almanızı sağlar. Çatı yapımı ve diğer inşaat işleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top