Kayseri Yerli İnşaat

Kocasinan Kalıp Ustası

Kocasinan kalıp, yapıların temellerinden su basmanlarına, taşıyıcı elemanlarından kolonlarına kadar farklı elemanlarının yapımından kullanılır. Teknik bilgi ve deneyim gerektiren bu süreç ile yapıların kaba inşaatı tamamlanır. Kolon, kiriş, perde ve döşemelerin yapımından kalıplar kullanılır.

Yerli İnşaat olarak her türlü kalıp işinizi profesyonel olarak yapıyor, kaliteli işçilik ve garanti hizmet sağlayarak, işlerinizi zamanında teslim ediyoruz. En küçük zaman kaybı yaşamanıza izin vermeden, plana göre ilerlemenizi sağlıyoruz.

İnşaat projelerinin hayata geçirilmesinde kalıp ihtiyacının profesyonel olarak çözülmesi çok önemlidir. Zira kalıpların hazırlanması, betonların dökülmesi ve daha sonra kalıpların ayrılması için çok sayıda çalışana ve malzemeye ihtiyaç vardır. Toplama işçilerle veya ustalarla başarılı bir sonuç almak mümkün değildir.

İşin sorunsuz tamamlanması ve zamanında teslime edilmesi için profesyonel ekipleri tercih etmelisiniz. Firma olarak bu alanda 2004 yılından beri faaliyet gösteriyor ve ekibimize sadece profesyonel ve deneyimli kalıp ustalarını dahil ediyoruz. Ayrıca yeterli kalitedeki ve düzeydeki ekipmanlarımızla da uygun maliyetle işlerin tamamlanmasını sağlıyoruz.

Bizi tercih ettiğinizde, ekip olarak planlı şekilde kalıpları hazırlıyor, sabitliyor, hassas ölçümleri yapıyor ve sızdırmazlık kontrollerini gerçekleştiriyoruz. Bunun ardından ise beton dökümü ve kuruma sonrasında kalıpların hassas bir şekilde betondan ayrılmasını sağlıyoruz. Kusursuz şekilde yaptığımız işimizi, zamanında teslim ediyoruz. Kocasinan kalıp ihtiyaçlarınız için size özel profesyonel çözümler üretiyoruz.

Kocasinan Kalıp Fiyatları

Kocasinan kalıp fiyatları, yapılacak işin büyüklüğüne göre farklılık gösterir. Genellikle metreküp üzerinden fiyatlama yapılır. Yani kalıpların hacimleri dikkate alınır. Kolon, kiriş, perde ve döşeme gibi farklı yapı elemanlarının kalıplarının farklı zorlukta olması, fiyatların değişken olmasına neden olmaktadır. Bundan dolayı fiyatlar konusunda net rakam vermek çok zordur.

Firma olarak Kocasinan kalıp ihtiyaçlarınızı en uygun fiyat avantajı ile gideriyoruz. Kaliteden ödün vermeden, en kaliteli malzemeleri ve işçiliği kullanarak yaptığımız işi, sizlere en uygun maliyetle sunuyoruz. Böylece kaliteli hizmeti uygun fiyata alma imkanı yakalıyorsunuz.

Yerli İnşaat olarak Kayseri Kocasinan ilçesinde verdiğimiz profesyonel kalıp hizmetlerinden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top