Kayseri Yerli İnşaat

Toraman Kalıp Ustası

Toraman kalıp ustası, yapıların betonarme bölümlerini inşa eden ustalardır. Kalıp kullanımı sayesinde betonarme bölüm olan kolon, kiriş ve döşeme gibi kısımların inşasında, istenilen seviyede beton kullanılır. Ayrıca bu bölümlerin estetik bir görünüm alması da sağlanabilir. İstenen sonuçların elde edilebilmesi için alanında deneyimli olan ustaların işleri yapması gerekir.

Yerli İnşaat olarak kalıp ve diğer inşaat işlerine kurumsal bir bakış açısı getiriyoruz. İşlerinizi standartlara uygun şekilde yapıyor, yüksek kalitedeki malzeme ile kaliteli işçiliği birleştiriyoruz. Zamanında teslimat ile en ufak bir gecikme yaşanmasına izin vermiyor ve her anlamda kaliteli sonuçların ortaya çıkmasını sağlıyoruz. Kayseri Toraman ilçesinde faaliyet gösteriyor ve her türden inşaat ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Kalıplar, geçmişte ahşaptan yapılırken, günümüzde ahşaba ek olarak plastik, çelik, alüminyum gibi farklı seçenekler de eklenmiş durumdadır. Ahşap, gerek kullanım kolaylığı gerekse kaliteli sonuçlar vermesi ile hala en önemli seçeneklerden biridir. Üstelik maliyeti de son derece uygundur. Toraman kalıp ustası ekibimiz, ahşap ile yapmış olduğu sızdırmak kalıpları kullanmakta ve kalıpları, beton zarar görmeden çıkarmaktadır.

Profesyonel Toraman Kalıp Ustası Hizmetleri

Kalıpçılık, ciddi anlamda profesyonellik gerektiren bir alandır. Zira bu alanda yapılacak en küçük hata, kolon ve kiriş gibi bölümlerin istenen kalitede olmamasına neden olacak ve belki de yapının statiğini bozacaktır. Ayrıca yapı denetimden geçmeme gibi büyük problemler de bunlara eklenecektir. Böylesine sorunlar yaşanmaması için deneyimli ve profesyonel Toraman kalıp ustası ekibinden yardım alınması çok önemlidir.

Kalıp işiyle bir diğer detay ise zamanında teslimattır. Binaların kaba inşaat olarak belirlenen kısımları kalıplar ile yapıldığından, buradaki gecikmelerin bütün inşaatı yavaşlattığı bilinen bir durumdur. Öyle ki, bu bölümde yaşanan birkaç günlük gecikme, bütün planları bozabilir ve binanın tamamlanma süresini bir anda birkaç ay geriye atabilir. Böyle durumlar yaşanmaması için Yerli İnşaat tarafından verilen kurumsal hizmetler tercih edilmelidir.

2004 yılından beri faaliyet gösterdiğimiz bu alanda, deneyimli Toraman kalıp ustası ekiplerimizle işlerinizi kaliteden ödün vermeden, hızlı bir şekilde yapıyoruz. Kalıp veya diğer inşaat işleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top