Kayseri Yerli İnşaat

Talas Kalıp Ustası

Talas kalıp, yapı elemanlarının inşasında kullanılan sistemlerdir. Ahşap, plastik, çelik, alüminyum gibi farklı materyallerden üretilirler. Ancak ülkemizde yaygın olarak ahşap kullanılır. Az su emen ahşaplar, kalıp yağı ile yağlandıklarında mükemmel sonuç verirler. Maliyetleri de diğer seçeneklere göre daha düşüktür.

İnşaat kalıp sistemleri alanındaki ihtiyaçlarınıza özel çözümler üreten firmamız, bu alandaki beklentilerinizi profesyonel bir bakış açısı ile karşılıyor. Kaliteli işçilik, garantili hizmet veren Yerli İnşaat; konut, endüstriyel alan veya ticari mekanların inşasını yapmaktadır. Süreci baştan sona planlayan firmamız, işleri zamanında tamamlamakta ve herhangi bir gecikmenin yaşanmasına izin vermemektedir.

Binaların sağlamlıkları, taşıyıcı elemanların dayanıklılığı ve statik yapısı ile direkt olarak ilgilidir. Dayanıklılık ve statik yapının birlikte sağlanması gerekir. Örneğin, statik yapısı bozuk ama dayanıklı olan taşıyıcı elemanlar, uzun ömürlü olmaz. Bütün bunlar ise profesyonel Talas kalıp ile olur. Firma olarak 2004 yılından itibaren, bu alana profesyonellikle yaklaştığımızı net olarak belirtmek isteriz.

Kolon, kiriş ve döşeme gibi yapı elemanlarının inşasında çok hassas ölçümlerin yapılması ve betonun homojen bir şekilde kalıbın içine dökülmesi gerekir. Bu noktada yapılacak çok küçük hatalar, telafisi imkansız sorunlara neden olabilir. Yerli inşaat olarak, bu alanda deneyimli olan kalıp ustası ekibi ile çalışıyor ve hassas ölçümler yaparak mükemmel sonuçlar elde ediyoruz.

Talas Kalıp: Kaliteli İşçilik Farkı

Kaliteli işçilik, her alanda olduğu gibi kalıp alanında da son derece önemlidir. Kalıpların hazırlanması, sızdırmazlık kontrolleri, hassas ölçümler, betonun içine yabancı madde girmemesi, kalıpların kuruyan betondan dikkatli bir şekilde ayrılması, ancak bu şekilde mümkün olmaktadır. Kaliteli işçiliği hizmet prensibimiz olarak kabul ediyor ve bundan kesinlikle ödün vermiyoruz.

Talas kalıp fiyatları ise yapılacak işe göre farklılık gösterir. İşin büyüklüğü, karmaşıklığı, miktarı ve gerektirdiği malzemeler gibi unsurlar, rakamları etkiler. Ancak firma olarak sizlere, yüksek kalitedeki işleri uygun fiyat avantajı ile sunuyoruz. Kaliteli hizmeti uygun fiyata alıyor ve uzun ömürlü yapılara sahip oluyorsunuz. Kalıp alanında işçilik ihtiyaçlarınız ve diğer inşaat işleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top