Kayseri Yerli İnşaat

Pınarbaşı Çatı Ustası

Pınarbaşı çatı, yağmur ve kar başta olmak üzere yapıları dış etkenlerden korur ve uzun ömürlü olmasını sağlar. Bilindiği gibi yapıların taşıyıcı sistemleri olan kolon, kiriş ve perde bölümündeki demirler, betonun suya maruz kalması nedeniyle korozyona uğrar ve paslanır. Bu ise yapının ömrünü kısaltır ve güvenli olmamasına neden olabilir. İşte bundan dolayı çatıların işlevini sorunsuz bir şekilde yerine getirmesi çok önemlidir.

Yerli İnşaat, 2004 yılında başlamış olduğu bu yolculukta çatıların ne kadar önemli işlevlere sahip olduğunu bilerek hareket etmiştir. Çatı yapımı ve onarımı konusunda her zaman en yüksek kalitedeki malzemeleri kullanmış ve kaliteli işçilik ile mükemmel sonuçlar çıkmasını sağlamıştır. Garantili hizmetleri ile sektörün öncülerinden olan firmamız, beklentilerinizi en üst seviyeden karşılayacaktır.

Pınarbaşı Çatı Yapımı

Pınarbaşı çatı yapımı, deneyim ve profesyonelliğin gerekli olduğu bir alandır. Çatıların taşıyıcı sistemleri olan iskelet ve bunun üzerine yapılan çatı kaplaması, ancak deneyimli ustalar tarafından yapıldığında beklentileri karşılar.

Çatıların iskeletlerinin belli bir statik dengesinin olması ve ayakta kalırken üzerindeki yükleri taşıması gerekir. Bunun için kaliteli kerestelerin kullanılması, kereste kalınlıklarının ve aralıklarının özenli bir şekilde belirlenmesi çok önemlidir. Ayrıca yalıtım için kullanılacak malzemelerin boşluk kalmayacak şekilde ilgili alanlara yerleştirilmesi ve son olarak da çatı kaplamasının yapılması gerekir.

Yapımı tamamlandıktan sonra en ufak bir sızıntının, göllenmenin veya benzeri sorunun olmaması çok önemlidir. Zira büyük oranda ahşaptan yapılan çatılar, suya maruz kaldıklarında keresteleri çürür. Ayrıca yapının içine su sızmaya başlar, duvarlardaki boyalar kavlar ve sıvalar dökülür. İşte bu türden sorunların yaşanmaması için büyük bir özenle yapıların inşa edilmesi gerekir.

Çatı ustası ekibi ile uzun yıllardır bu alanda faaliyet gösteren firmamız, çatı yapımı ve onarımı ile diğer inşaat işleriniz için size özel çözümler üretir. Kayseri Pınarbaşı ilçesindeki faaliyetlerinde yüksek müşteri memnuniyeti sağlamıştır. Garantili hizmeti ile işlerinin her zaman arkasındadır.

Pınarbaşı çatı yapımı veya benzeri ihtiyaçlarınızda firmamızla iletişime geçebilir, konuya ilişkin detaylı bilgi alabilirsiniz. Kaliteli ve güvenli şekilde işinizi yaptırmak ve zamanında teslim almak için Yerli İnşaat hizmetlerini tercih edebilirsiniz.

Scroll to Top