Kayseri Yerli İnşaat

Amarat Kalıp Ustası

Amarat kalıp ustası ekibimizle, bu alandaki ihtiyaçlarınızı profesyonel bir bakış açısı ile karşılıyor, işlerinizi zamanında teslim ediyor ve en ufak bir gecikme yaşanmasına izin vermiyoruz. Kaliteli işçilik ve garantili hizmet prensibi ile hareket ediyor ve ortaya sorunsuz sonuçların çıkmasını sağlıyoruz. Yerli İnşaat olarak 2004 yılından itibaren bu alanda edindiğimiz deneyim ve uzmanlığı sizler için kullanıyoruz.

Kalıplar, yapılar için büyük bir öneme sahip olan taşıyıcı sistemlerin inşasında kullanılır. Kolon, kiriş, döşeme ve perde gibi düşey ve dikey yük taşıyıcıların yüksek kalitede inşa edilmesini sağlar. Hazırlanan ve sızdırmazlığından emin olunan kalıplara, yüksek kalitedeki beton dökülür.

Beton dökme sırasında santralden gelen veya reçeteye olarak hazırlanan betonun içerisinde su dahi katılmamalıdır. Akışkanlığını artırmak veya farklı amaçlarla katılan su bile betonun yapısını bozar ve dayanıklılığını düşürür. Amarat kalıp ustası ekibimiz, bu konudaki deneyimi ve hassasiyeti ile beton dökme işlemi sırasında yabancı cisimlere izin vermez.

Deneyimli Amarat Kalıp Ustası

Kalıp ustalığı, son derece önemli ve deneyim gerektiren bir iştir. Kalıpların hazırlanması sürecinin gerek sorunsuz gerekse de hızlı bir şekilde olması için büyük bir özen ve tecrübe gerekir. Firmamız bünyesinde yer alan deneyimli ustalar, sahip oldukları bilgi birikimi sayesinde bütün sürecin hızlı ve sorunsuz olmasını sağlar.

Burada yapılacak hataların hayati sonuçlar doğuracağı bilinci ile hareket eden ustalarımız, kaliteli işçilik ve kaliteli malzemeden kesinlikle ödün vermemektedir. En ufak ayrıntılara dahi dikkat etmekteler ve yapıların standartlara uygun şekilde inşa edilmesini sağlamaktadırlar.

Amarat kalıp ustası tarafından hazırlanan kalıpların içerisine dökülen betonların her bir noktaya homojen olarak dağılması, beton içerisinde havanın profesyonel olarak dışarı çıkarılması yapılır. Böylece betonun dayanıklılığı artar ve potansiyelini yansıtır. Bunlar yapılmadığında ise tam tersi durum gerçekleşir.

Yerli İnşaat olarak uzun yıllardır bu alanda faaliyet gösteriyor ve sektörün öncülerinden kabul ediliyoruz. Kaliteli hizmetlerimiz, zamanında teslimat prensibimiz ve %100 müşteri memnuniyetimiz ile her anlamda beklentilerinizi karşılıyoruz. Amarat kalıp ustası veya diğer inşaat işlerinize ilişkin ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top